KONST / Litografier / Färglitografi 11525072
nr 1152 5072
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Färglitografi, -82, signerad och numrerad 165/250, Dedikation a tergo, motivet: 44x36
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:45:10
6/12 08:48:55
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte